VW Golf 4 1.9 tdi -00

Shitet nga: Mv 06 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura golf 4 1.9 tdi ne gjendje te rregullt
Vetura ka te kryara te gjitha serviset
Posedon klim air beg esp bord kom
Karrikat me nxemje.
Pronari i par me regjistrim sigurim
Nuk ka nevoj per asnje investim.
Per me shum tel 045 459 860
Arsya e shitjes largim jasht shtetit.
049 53 52 96 vajber dhe hej
URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim