VW Golf 4 1.9 tdi -03

Shitet nga: golf 05 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 4 1.9 TDI 2003
Vetura posedon
MODEL SPECIAL FABRIKISHT
I sapo ardhur nga gjermania
5shpejtsi
Bord/kompjuter
Drita/tmjegulles
Me/klim
Radion/fabrikisht
Me/esp
4/dritaret me rrym
Pasqyret/me rrym+me nxemje
Vollonin/lift
74 kw
4/goma treja
Model special
Osht me te gjitha garancionet
Teper I ruajtur si brenda ashtu edhe jasht
Kilometrat I ka te garantuar 192000 esht ne gjendje teper tmir ni pronar gjith ja dho me qu nservis volskwagenit me kontrollu Si dhe per gjdo sen ja dho me garancion as te ni km se ka ma shum me ni fjal ja dho me qu ku te doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim