VW Golf 4 1.9TD-I -03

Shitet nga: fatmiri 04 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf 4 1.9 TD-I viti 2003 rexhistrim deri me 19.09.2015
Vetura osht shum e rujtne si mrena ashtu dhe jasht esht vetur personale rexhistrimi i dyt ne Kosove dy par fellne me dy par goma,gomat e dimrit te reja me dy vjet garancion brenda osht krom,vetura punon shum mir mundeni me qu te cili do mjeshter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim