VW Golf 4 GTI TDI -01

Shitet nga: GOLF 4 19 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 250 EUR

Komuna: Prishtinë
GOLF 4 GTI TDI 1.9 EXKLUSIVE
*6 SHPEJTESI
*XENON
*KLIME
*NAVIGACION
*MAGAZINE ME 6 CD
*ULESET LEKURE DHE ME NXEMJE
*SHIBER
*FELLNE 16
* ESP
*MBESHTETESE E DORES
*SETI I RRYPIT DHEMBZOR I NDRRUAR KOMPLET
*SERVISI ME VAJ E FILTERA
etj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim