VW Golf 4 Karavan -04

Shitet nga: Drilon 03 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 karavan 1.9 Tdi viti 2004 seria e fundit e Golf 4 eshte shum i ruajtur mbrenda dhe jasht
Posedon :
Air Bag
Abs
Central,Alarm
5 dyer
2 Qelsa
5 Shpejtesi + R
Dritaret me rrym
Ngjyra e kaltert Metalike
Per me shum info.
1 vit Regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim