VW Golf 4 Pacific 2003

Shitet nga: Besfort 13 Pri 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 4 Pacific 2003 TDI 96 kw 131 ps

Vetura posedon.

* Bord Kompjuterik
* Tempomat
* Navigacion
* Klima Tronik
* Abs Esp
* Air Bag 14
* Senzora t`shiut
* Karikat Recardo me nxemje
* Dritat me llup dhe me larje
* Pasqyret me rrym dhe me nxemje
* 4 Gjamat me rrym
* Mbshtetse te dores para dhe pas
* Timonin 3-sh dhe me ajrosje
* Alarm
* Shanzher me 6-cd


Shes Golf 4 Pacific 2003 1.9 Tdi maqin e bardh 96 kw 131 ps vetura esht ne gjende te regullut esht e servisuar ka 2 diskat e para te reja 4 gurnet e reja 4 gumat e reja 2 synat e dritave te reja esht i vertetuar nga porsche prishtina qe esht nje nder golf-at me extra.* Tel; 045 536 752

Reklam (tag)audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP
AUDI A2 A3..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim