VW Golf 4 TDI -03

Shitet nga: golf 4 12 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vetura eshte e ardhur nga gjermani qe 8 muaj i doganuar dhe me tabela ne gjendje te rregullt
posedon librin e servisit kasetofonin me me shanzher me 6 CD
ka bllokaden kunder vjedhjes
gomat contintal asnje gervishje 74 kw me osht TDI me ni i te kuqe
me shiber automatik 5 shpejtsi motorri ne gjendje te rrellgut edhe 4 muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim