VW Golf 4 TDI 74 kw -03

Shitet nga: Lavdim 18 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf 4 TDI 74kave 2003 model SPECIAL i posa ardhur nga gjermonia I QLAJMRUAR esht me libra tservisit me kilometra tgarantuar me servise te sapo kryera esht kerr me te gjitha sendet e kompletuara esht shum i ruajtun ja dho me gjdo garancion me qu me kontrollu ncilin servis doniPOSEDON
ME KLIM
ME 4DRITARET ME RRYM
ME 10AIR BAGA
ME EKSTRA MUZIK
ME EKSTRA FELLGA
ME GUMA TREJA
ME DY QELSA
ME LIBRA TSERVISIT
ME MBSHTETSE DURVE PARA DHE MBRAPA
ME ESP-e PER DIMER
ME BORD KOMPJUTER
ME PASYRE ME RRYM + NXEMJE
MODEL SPECIAL
ETJ ETJ ........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim