VW Golf 4 Tdi -03

Shitet nga: Ismet Gashi 11 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf 4 pacifik tdi me D dhe I te kuqe ,automatik , i posa ardhur nga zvicra , 1 vit regjistrim ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim