VW Golf 4 benzin 1.6 -00

Shitet nga: Faton 18 Qer 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Golf 4 1.6 Benzin. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme. Ka klimen, mbylljen qendrore,alarm, goma te reja, regjistrim deri ne 22 Mars te vitit 2016. Serviset i ka te kryera me rregull dhe eshte i servisuar ne servise te autorizuara. Vetura nuk eshte ne Hipotek dhe mund të perkthehet menjehere te noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim