VW Golf 4 dizel -02

Shitet nga: golf 4 27 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Golf 4 automatic tiptronik ne gjendje perfekte ne motorr kareseri dhe ne menjaq
Te nrrume e ka rrypin e dhomzorve ulen e menjaqit gurtnet koplet para dhe mrapa rypin e alternatorit
Vetura osht tip top nuk osht hipotek perkthimi mrena ore regjistrim deri me 27/03/2015
Gomat e dimrit te reja 4 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim