VW Golf 4 dizel -03

Shitet nga: Muhamet 18 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 4, viti i prodhimit 2003, diesel 1.9 me nje te kuqe. ne gjendje shum te mir dhe ende ka regjistrim rks.
per me shum mund te shifni edhe vet!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim