VW Golf 4 dizel -04

Shitet nga: bujar 03 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shes Gollf 4 viti prothimit 2004 Kater dyre dhe ne gjendje te rregullt i regishtrum ne kosove dhe ka regjistrim deri ne gusht per qdo infoermat shtes ne numer teli

049583511
bujari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim