VW Golf 4 dizel -04

Shitet nga: bujar 15 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shwa golf 4 i thjesht dizel me registrim deri ne ngusht nuk eshte urgjend dhe shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim