VW Golf 4 pacific -03

Shitet nga: Golf 4 20 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 4 pacific,74 kw 101 ps. I ruajtur dhe ne gjendje teknike perfekte. Vetura posedon dy pale goma.Gomat e veres jan me fellne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim