VW Golf 4 tdi -01

Shitet nga: Adnan 22 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet GOLF 4 tdi pa te kuqe
Viti i prodhimit 2001 shum i i rujtun ne gjendje perfekte
Regjistrim plot 1 vit
Posedon klimatronic fellne 16 me goma shum te mira
Rripin dhembezor e ka te sapo nderruar
Posedon xenon origjinal
Kasetofonin me dvd
Posedon ESP bord kompjuterik
Vetura nuk eshte hipotekë ju garantoj
Kilometrazha 236 000 me garancion posedon edhe libren e servisave
Mbyllje qëndrore ,me tre çelësa
Pasqyret me rrym
Gjamat me rrym
Me fjal te tjera vetura eshtë ne gjendje shum te mire pa asnje problem qe dy vite e posedoj dhe ju garantoj per gjithqka
Te interesuarit te lajmerohen ne nr e tel : 049 826434 ose 044 595514
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim