VW Golf 4 tdi pacific -03

Shitet nga: Privat 26 Qer 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 599 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf 4 TDI 1.9 74kw 101ps viti eshte ne fund te 2003 modeli 2004 eshte ne gjendje te shkelqyer servisat me rregull te gjith me liber te servisit ika dritat ksenon rigjistrim ka dhe nuk ka nevoj per as nje investim gomat e veres te reja dhe te dimrit te reja shih ne foto e kam qe 2 vite pronar i par ne kosove dhe eshte i ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim