VW Golf 41.6 benzin -02

Shitet nga: agim rexha 17 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet vetura golf 4 esht ne xhendhe te mir teknike dhe optike vetura osht esapoardhur nga xhermanija osht ni dor ka klima tronik abs asp xhama elektrish felga te bukura guma tereja meni fajl osht shum ne xhendje te mir me 130 mi km me liber te servisit 1.6 benzin sr 105 poes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim