VW Golf 5 1.9 TDI Variant-08 1.vit RKS

Shitet nga: Afrim 26 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- Golf 5 1.9 TDI Variant
- Viti i Prodhimit 09.2007
- 77 KW
- ABS
- Air Bag X 10
- ESP
- Klimatornic
- Dritaret elektronike hapen dhe mbyllen edhe me qels nga largesia,
- Radio CD,
-Ngjyre hiri metalike,
-Goma te dimrit dhe te veres te reja.
Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
1vit regjistim Rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim