VW Golf 5 2.0 TDI -04

Shitet nga: korab 26 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf 5 2.0 TDI me targa te Gjermanis .Golfi eshte vozitur vetem ne Gjermani dhe kilometrazha eshte e garantuar me liber te servisit nga Volkswagen . Pronari i dyte prej prodhimit. Te interesuarit te kontaktojn ne nr .045 568 451

MUND TE KONTAKTONI NE VIBER 37745568451 0037745244417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim