VW Golf 6 - 2.0 TDI Comfortline -09

Shitet nga: A.A 03 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Viti i prodhimit:2009
Karburanti:Dizell
Nderruesi:Manual
Kilometrazha:199.000(me liber servisi)
2.0 TDI
81kw-110PS
Ngjyre e zeze metalike
ABS
ESP
Parking senzora perpara dhe permas
Kamer permas(fabrikisht)
Park asist
Senzora te shiut
Fshisa te dritave
Airbag
Halogenka
Shiber me hapje automatike
Fellne origjinal 16
Drita posht retrovizorve
Retrovizoret me ngrohje dhe mundesi palosje
Pasqyra kryesore me erresim
Bord-kompjuter
Komanda ne timon
Radio CD-Mp3
Ekran me touchscreen
DVD
Navigacion me harta te Evropes(2CD)
Aux-in
Klimatronik
Nxemje ne karrika(x2)
Xhama elektronik(x4)
2 çelsa origjinal
Regjistrim deri ne Dhjetor 2015
Kilometrazh te garantuar dhe te gjitha serviset e bera ne Porsche Skopje.
Servisin e madh para 2 jave(rripin dhembzor,frenat,disqet etj)
Xhama te erresuar
Goma te dimrit dhe te veres te reja
Gomen rezerv me fellne
130,000km e para i ka bere ne Gjermani.
Shpenzimet:
Ne qytet:6.8L
Ne autostrad:4.6L
Ne gjendje teknike perfekte,nuk ka nevoj per asnje investim.
Verejtje-Vetura i ka disa gervishtje shume te vogla jasht.
Ndrrim me veture me te madhe(+diferencen)
BMW 320-2009+
BMW X3-2009+
BMW 118-2008+
Audi A4-2009+
Audi A3-2010+
Mercedes-Benz C-class-2008+
Mercedes-Benz E- class-2009+
Golf 7
Passat CC
Çmimi i diskutueshem
Nr. Kontaktus:045-514-444
Taggs:Audi,Bmw,mercedes,golf,passat,skuter,skoda,toyota,nissan,porsche,citroen,peugeot,renalut,clio,megane,ford,focus,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim