VW Golf 6 1.4 TSI -09

Shitet nga: Fisnik 10 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
11.500€ qmimi i diskutueshem
Golf 6 TSI 1.4 dy t kuqe
Sistem vetparkingu
Sensor parkingu para mbrapa
Navigacion tmadh
Xenon bi-xenon mrapa led
Ulset me nxemje
Automatik DSG 7-shpejtesi
Fellne 17she me goma treja
Shiber parqyret me nxemje dhe sistem vetpalimi

Pres bleres serioz !?

044737073 - 045529951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim