VW Golf 6 1.6 TDI 2012 Blue Motion Technology

Shitet nga: blerim 08 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
golf 6 1.6 tdi Blue Motion Technology i vitit 2012 me kilometra 74000 te kaluara. i doganur dhe regjistruar per here te pare me 25.06.2014

* Pes dyer
* Timon hidraulik+ komandat extra ne te
* KLIMATRONIC (Automatike)
* Senzora Para-Mrapa
* Alu Felge 17" Borbet dhe goma 225-45 continetal+ goma dimri me felne metali
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Ngjyra Metalike kalter-hiri
* fikje automatike ne semafora dhe ndezje automatike nga pedalja e ndrruesit te shpejtesive
** shpenzime minimale ne karborant nga 3.3 litra/100 km deri ne 4.6 litra/100km, te dhenat mund ti shihni edhe ne internet dhe ketu
Hubraum:1598 cm³Anzahl Sitzplätze:5Anzahl der Türen:4/5 TürenKraftstoffverbr. komb.:
ca. 3,8 l/100 km
Kraftstoffverbr. innerorts: ca. 4,6 l/100 km Kraftstoffverbr. außerorts: ca. 3,3 l/100 km CO2-Emissionen komb.: ca. 99 g/km Schadstoffklasse:
Euro5
homologim te kryer ne kosove, ende pa dogane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim