VW Golf 6 1.6 diesel -10

Shitet nga: sadri 09 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet golf 6 viti 2010 1.6 diesel 77kw 105 ps, vetura posedon xhamat elektronik para mbrapa, tempomat, sensor para mbrapa, sensor xham, sensor shiu full opsion dhe ne gjendje perfekte, vetura eshte e ardhur ne kosove para 4 muajsh , palimi I pasqyreve ne menyre automatike,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim