VW Golf IV 1.9 tdi PD -00

Shitet nga: sadat 06 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Golf IV 1.9 tdi PD 2000, 85 KW-115PS 6 shpejtesi (DI te kuqe). Ka te nderruar rrypin me dhemb (rebrasni) diskat me gurtne si dhe disa prej gumicave te trapit per ma teper na kontaktoni ne tel 044 274 917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim