VW Golf Kabriolet -89

Shitet nga: Egzon Doberdolani 07 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf Kabriolet shitet per arsye se nuk kemi kohe me perdor per shkak te qendrimit jasht Kosove.
Vetura e ka motorin 2,0 benzin motori eshte i pasatit 96, ndrrusi i shpejtsive Automatic
vetem ka mbet edhe carada me e rregullu ose me e ndrru po per shkak te mungeses se kohes nuk kemi mujt me e ndrru.Sa i perket shpejtesis kto kerret e vogla si golf 2,3,4 bmv 3 e peugeota -skan shanca me u shty me ta.Kjo veture eshte per prishtinali marakli mekanik.
Kjo vetur eshte per entuziast te golfit kabriolet keshtu qe ai qe eshte i interesuar dhe ka kohe te merret me te, athere thirrni dhe mund te vim deri te marrveshja.
ose shkruani ne eposten e shenuar me lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim