VW Golf TDI i te kuqe 2002- qmimi 3200 euro fix

Shitet nga: Megane 28 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje shume te mire me dogan dhe akcize te pagune - I posa ardht nga gjermonia

u shittttttttttttttttt flm merr jep

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim