VW Golf UNITED TDI 2.0 -08

Shitet nga: Mentor 16 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Golf UNITED TDI 2.0 viti 2008. Vetura eshte e ruajtur shume, ka vetem dy regjistrime ne Kosove dhe eshte vozitur vetem nga nje person.

Vetura eshte full extra, xhama elektronike, pulla ne timon, tempomat, Klime etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim