VW Golf V 1.9 Disel -05

Shitet nga: Golf V 15 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Golf V
Eshte ne gjendje shume te mire. I sapo ardhur nga Gjermania. Nuk ka dogane. Ka librin e servisit dhe te gjitha kontrollat te shenuara.
77KW-105PS
166872km te kaluara, te garantuara.
Klime automatike
1.9 Diesel
Hargjime minimale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim