VW Golf V 1.9 TDI -06

Shitet nga: Trp 05 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Klima tronik dy zonale ...
Karrigat me nxemje ....
Senzora parkingu ....
Senzor shiu ....
Senzor antirefleks se pasqyres se brendshme....
Pasqyret e jashtme palohen me rryme dhe me nxemje po ashtu me drita perfundi....
Bord kompjuter....
Tempomat....
Xhamat me rryme x4
Mbeshtetse dore para dhe mrapa...
Liber servisi dhe dy qelsa...
Drita mjegulle (hallogenga).....
Timon tresh.... etj etj

Vetura eshte ne gjendje shum shume te mir si optike po ashtu edhe mekanike ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim