VW Golf V 2.0 TDI -04

Shitet nga: golf 21 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf V 2.0 TDI, 6 Shpejtesi,Klimatronic, ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike.
Vetura gjendet per momentin ne Gjermani por do te jete ne Kosove ne fillim te muajit Mars.
Nr. Kontaktues,
045/244-417
045/568-451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim