VW Golf V 2.0 TDI DPF GT Sport -08

Shitet nga: Kushtrim 09 Mar 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf V 2.0 TDI DPF GT Sport

* 125kw / 170 PS
* Viti i prodhimit 2008 Seria e Fundit
* 156700Km (Origjinal)
* Librat e Servisit
* ABS
* ESP
* Pes dyer
* 6 Shpejtsi
* BordComputer
* Timon hidraulik
* KLIMATRONIC 2 zonale
* TEMPOMAT
* Airbag 12x
* Karrikat Sportive
* Dritare Elektrike
* Radio CD Mp3
* Nxemje ne Karrika
* Senzor shiu
* Senzor pashqyre
* Senzor Parkimi mrapa
* Pashqyre elektronike dhe me nxemje dhe palohen
* 2 Qelsa t´fabrikes
* Tregues ne Pasqyre
* Ngjyra Silber Metalik
* Winterprogramm (Programi per Dimer)
* Schiebedach (Shiber)
* Xhamat mrapa Color
* Schiebedach (Shiber) Color
* Drita ner Pasqyre jasht
* Dritat e mjeglles 8500k (ngjyra e bardh)
* Dritat H7 8500k (ngjyra e bardh)
* Stopat mrapa e Golfit R32
* Dritat e Zeza
* Dritat e targave mrapa LED
* Ndriqimi i Brendshem LED
* Dritat e Positionit LED........

!!!!Me 148780km eshte ndrru Rrypi dhomzor, hera tjeter per tu ndrruar me 300000km.
!!!!Me 146794km eshte ndrruar Vaji (Ulja) Castrol 5W30 Longlife

Vetura gjindet ne Itali, por mundet me ardh ne Kosov gjdo Koh.

Per me shum Foto / Informata mund te na kontaktoni ne Viber
Tel: +393897659941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim