VW Golf plin benzin -89

Shitet nga: fadili 28 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje prefekte plin dhe benzin nuk ka never per asni investim posedon registrim deri 10.07.2015 ndrrim I mundshem 044831746
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim