VW Jetta Dizel -88

Shitet nga: Durim Haziri 23 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jetta Dizel,1.6 i thjeshtë,5 dyer, 1 muaj e gjysme regjistrimi dhe eshte shume ne gjendje te rregullt, servisin e kryer,vaji i nderruar,kaishin e motorrit te nderruar,bateria me garancion 2 vjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim