VW PASSAT 1.9 TURBO DIZEL 1993

Shitet nga: PASSAT 07 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
- REGJISTRIM KA DERI NE DATEN 10.03.2016
- SHPENZIMET I KA MINIMALE 6.5 l ( 100 km )
- CD PLAYER
- TIMONIN HIDRAULIK DHE AIRBEK
- CENTRALL
- GJAMAT ME RRYM
- SHIBERIN ME RRYM
- KUKEN ME KYQJE RRYM
- GUMAT I KA DIMRIT TE REJA
- NGJYREN E KA TE ZEZ KRISTAL METALIKE NRYSHON SIPAS KOHES

-- VETURA ESHTE GJENDJE SHUM TE MIR --

---KA MUNSI NDRRIMI NESE UM KONVENON.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim