VW PASSAT 2.5 V6 TDI -04

Shitet nga: Passat 23 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
-Shes veturen Passat 2.5 TDI V6 TIPTRONIC viti 2004 -FULL EXTRA
-ne gjendje te mire teknike, ngjyre metalike
- Posedon keto funksione:
- Klimatronik
- Karrikat gjysem lekure
- Tempomat
- Navigacion
- Xhamat me rrym
- Pasqyrat me rrym dhe ngrohje, pasqyra e brendshme me anti verbues per drita te gjata nga mbrapa
- Shiber automatik
- Fellne origjinal te Passatit
- ABS, ESP
- Llajsne te kromit
- Ndrrues automatik-tiptronik
- Kasetofon me CD

Qmimi 2850 euro, ndrrim bej me material ndertimor ( STIROPOR)
info ne TEL.apo Viber +37744298286
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim