VW Passat -05

Shitet nga: sadri 26 Pri 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
passati esht i regjistruar ka regjistrim deri ne vitin 2015 esht shum i ruajtur ne gjendje shum te mir esht full ekstra i ka gumat e dimrit dhe te veres me alu felge per informata me te hollsishme mund te kontaktoni ne nr:044186528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim