VW Passat -00

Shitet nga: pasasat 23 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes passat ngjyr te kaltert metalike ne gjendje shum te mir si brenda ashtu dhe jasht per informata tjera ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim