VW Passat -03

Shitet nga: Abedin 15 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Prishtinë
PASAT 1.9 TDI {DI} TE KUQE
POSEDON
MANUAL 6 SHPEJTSI
KLIMATRONIK
ESP
KARRIGAT ME NXEMJE TE LIKURES
1 VIT REXHISTRIM
GOMA TE REJA
AS 2 MUAJ I VOZITUR NE KOSOVE
VET E KOM DOGANU DORA E 2 TE
DRITAT XENON FABRIKISHT
I RUAJTUR SHUM DHE NE XHENDJE TE RREGULLT
NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM
PER MA SHUM MUNDENI ME PA VET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim