VW Passat 1.6 diesel -89

Shitet nga: Pajtim 04 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet pasati 1.6 turbo diesel eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike.. shpenzime shume te vogla.. veture e pershtatshme familjare.. Ka regjistrim edhe 1 muaj. Fellne 15/coll.. ndrrim i mundshem

Vlen te ceket nuk eshte veture e tregtareve dhe nuk eshte ne hipotek

qmimi 1250 euro 045/999-456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim