VW Passat 1.9 TDI -02

Shitet nga: Liridon 06 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1.9 TDI, Viti 2002, Osht rexhistrimi i parë ne Kosov, Veturen vet e kam rexhistru dhe doganu
VETURA POSEDON:

KLIMATRONIK, TEMPOMAT, BORD KUMPJUTER , ULSE ME NXEMJE , AIR BAG , ABS, SERVO, DRITARE ELEKTRONIKE , PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE , MBYLLJE QENDRORE, DVD, NAVIGACION, AUTOMATIK TIPTRONIK.

NDRRIM I MUNDSHEM VETEM ME VETUR ME TE RE SI PSH: AUDI A3,A4 OSE VW GOLF V, VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim