VW Passat 1,9 TDI -02

Shitet nga: Liridoni 07 Shk 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Viti i pare ne Kosov vet e kam rexhistru dhe doganu,
Vetura Posedon:

KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, DVD, NAVIGACION, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM, PASQYRET ME RRYM + NXEMJE PASQYREV, ABS, ESP, AUTOMATIK TIPTRONIK,
Vetura asht shum e pastert mbrenda po ashtu edhe jasht.
Ndrrim mund te bahet vetem me ndonje vetur me te re si psh: Audi A3, A4, ose VW Golf V, VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim