VW Passat 1.9 TDI, 2002, Mundesi Ndrrimi -02

Shitet nga: Liridon 06 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 2002, 1,9 TDI, Vetura e ka Rexhistrimin e Parë ne Kosov vet e kam rexhistru dhe doganu.
Vetura posedon: BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, AUTOMATIK TIPTRONIK, KLIMATRONIK, DVD, NAVIGACION, NXEMJE KARRIKAV, 4 GJAMAT ME RRYM, PASQYRET ME RRYM + NXEMJE PASQYREV, 4 GOMAT TE REJA, CENTRALL. VETURA OSHT SHUM E PASTER SIKUR MBRENDA ASHTU EDHE JASHT.
Ndrrim vetem me ndonje vetur me te re si psh Audi A3, A4, ose VW Golf VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim