VW Passat 1,9 TDI, 2002, Mundesi Ndrrimi -02

Shitet nga: Liridoni 09 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, asht rexhistrimi i pare ne Kosov vet e kam doganu dhe rexhistru.
Vetura Posedon: BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, KLIMATRONIK, AUTOMATIK TIPTRONIK, ABS, ESP, ULSE ME NXEMJE, XHAMAT ME RRYM, PASQYRE ME RRYM + NXEMJE PASQYREV, Etj, Etj,
VETURA OSHT SHUM E PASTERT SIKUR MBRENDA ASHTU EDHE JASHT.

Ndrrim vetem me vetur me te re si psh: Audi A3,A4, ose VW Golf V, VI,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim