VW Passat 1,9 TDI, 2002, Ndrrim i mundshem -02

Shitet nga: Liridoni 04 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Viti i par ne Kosov vet e kam Doganu dhe Rexhistru.
Vetura Posedon:
NAVIGACION, DVD, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT,CENTRALL,AUTOMATIK TIPTRONIK, SERVO, ABS, ESP, GOMAT TE REJA, GJAMAT ME RRYM, PASQYRE ME RRYM, PASQYRE ME NXEMJE, SHUM I PASTERT SIKUM MBRENA ASHTU EDHE JASHT.
NDRRIM VETEM ME NDONJE VETUR ME TE RE SI PSH, AUDI A3,A4 OSE GOLF VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim