VW Passat 1,9 TDI, 2002, Ndrrim i mundshem -02

Shitet nga: Liridoni 05 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Veturen vet e kam rexhistru dhe Doganu osht Viti i Par ne Kosov,
Vetura osht full opcione per vitin te cilin osht, DVD, NAVIGACION, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, NXEMJE KARRIKAV, ABS, ESP, AUTOMATIK TIPTRONIK, 4 XHAMAT ME RRYM, PASQYRE ME RRYM + NXEMJE PASQYREV, 4 GOMAT TE REJA ETJ ETJ, shum ne gjendje te mir me te gjith servisat dhe shum e pastert si mbrenda ashtu edhe jasht, Veturen e shes vetem per me marr nje vetur tjeter ma te re,
Ndrrim i mundshem vetem me Audi A3,A4, ose VW Golf VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim