VW Passat 1,9 TDI, 2002, Ndrrim i mundshem -02

Shitet nga: Liridoni 11 Shk 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Rexhistrimi i pare ne Kosov, vete e kam rexhistru dhe doganu.
Vetura Posedon:
BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, AUTOMATIK TIPTRONIK, ESP, ABS, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM, PASQYRE ME RRYM + NXEMJE PASQYREV, DVD, NAVIGACION. Ne gjendje shum te mire.

Ndrrim vetem me vetur me te re si psh: Audi A3, A4 ose VW Golf V, VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim