VW Passat 1,9 TDI, 2002

Shitet nga: Liridoni 14 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Vetura asht viti i pare ne Kosov vet e kam Rexhistru dhe Doganu. Vetura Posedon: BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, AUTOMATIK TIPTRONIK, KLIMATRONIK, ABS, ESP, DVD, NAVIGACJON, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM + PASQYRET ME RRYM, CENTRALL, KUK FABRIKISHT, 4 GOMA TE REJA, ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim