VW Passat 1,9 TDI 2002

Shitet nga: Liridon 11 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET VW PASSAT 1,9 TDI VITI 2002, REXHISTRIMI I PARE NE KOSOV VET E KAM REXHISTRU DHE DOGANU, VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE RREGULLT PO E SHES VETEM ME MARR NDONJE VETUR ME TE RE.

NDRRIM I MUNDSHEM ME VETUR ME TE RE SI PSH AUDI A3,A4 OSE VW GOLF V,VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim