VW Passat 1,9 TDI 2002

Shitet nga: Liridon 22 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Vetura asht viti i pare ne Kosov vet e kam Rexhistru dhe Doganu.
Vetura Posedon: BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, AUTOMATIK TIPTRONIK, KLIMATRONIK, ABS, ESP, DVD, NAVIGACJON, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM + PASQYRET ME RRYM, CENTRALL, KUK FABRIKISHT, 4 GOMA TE REJA, ETJ

NDRRIM I MUNDSHEM VETEM ME VETUR ME TE RE SI PSH AUDI A3,A4 OSE VW GOLF V,VI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim